یکشنبه, 03 مرداد 1395 ساعت 11:06

سوالات متداول تشریفات مجالس

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(79 رای‌ها)

تشریفات مجالس چیست ؟

تشریفات مجالس شامل موسسه و کار گروهی است که رد طراحی و اجرای تشریفات مجالس اعم از کترینگ ، سرویس پذیرایی ، تیم میهمانداری ، تهیه شیرینی و شربت ، تهیه دسر ، تهیه میوه و خدمات جانبی از قبیل سفره عقد ، موزیک و نورپردازی ، عکاسی و فیلمبرداری ، قهوه خانه سنتی ، کافی شاپ ، گل آرایی ، حریرآرایی ، آتش بازی ، ماشین عروس ، دست گل عروس ، آرایشگاه عروس و مزون عروس فعالیت میکند.

آیا زمان عقد قرارداد انتخاب کلیه موارد فوق الزامیست ؟

خیر، بنا به درخواست عروس و داماد خدمات فوق بصورت جداگانه و منوی انتخابی یا حتی پیشنهادی از طره موسسه تشریفات مجالس ماه و خورشید قابل انتخاب است.

اگر موردی بطور مثال کترینگ یا تهیه میوه و شیرینی و امثال هوم خارج از موسسه تشریفات مجالس باشد آیا اختلالی در نوع همکاری با موسسه تشریفات مجالس ماه و خورشید ایجاد میکند ؟

خیر ، هرگونه خدمات از قبیل طراحی و اجرا توسط عروس و داماد با احترام قابل پذیرش و هماهنگی است.

در مورد قیمت منو ها و پکیج ها در سایت به نتیجه ای نرسیدم ، چگونه میتوانم از قیمت ها و پکیج ها مطلع و آگاه شوم ؟

به علت بروز بودن قیمت ها و پیشگیری از سواستفاده سودجویان و به علت تنوع بسیار در پکیج ها و منوهای انتخابی لیست قیمت فقط و فقط بصورت تماس حضوری با موسسه تشریفات مجالس ماه و خورشید امکان پذیر است.

چگونه میتوانم از نظر زمان و تاریخ برگزاری مراسم خود توسط موسسه تشریفات مجالس ماه و خورشید اطمینان حاصل نمایم ؟

تشریفات مجالس ماه و خورشید هیچگونه محدودیتی در قبال برگزاری مراسم شما در تاریخ منتخب شما ندارد ( تشریفات مجالس ماه و خورشید قادر به برگزاری چندین مراسم در یک روز میباشد

در آخر شایان بذکر است این موسسه مفتخر است با چندین سال سابقه درخشان در طراحی و اجرای تشریفات مجالس میزبانی شایسته و خدمتگزاری قابل در اجرای مراسم های شما باشد.

خواندن 1520 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 03 مرداد 1395 ساعت 11:17
تشریفات مجالس ماه و خورشید

تشریفات مجالس ماه و خورشید با بیش از 10 سال سابقه درخشان در طراحی و اجرای مراسم جشن عروسی، عقد، نامزدی و جشن تولد و برگزاری سمینار ها و همایش ها مفتخر است خدمت گذار شما خوبان باشد.

آخرین‌ها از تشریفات مجالس ماه و خورشید